Wil je hier kamperen? Maak je keuzes
Aankomst
Vertrek
Op basis van de gekozen datum en/of kampeermiddel is onderstaand niet beschikbaar

Plek zonder stroom, hond toegestaan

Kies je kampeermiddel

Plek met stroom, hond toegestaan

Kies je kampeermiddel

De Cokse Heide

8,7
plattegrond Cokse Heide
Locatie en informatie

Locatie

Bleijenbeek 3a

5851 EE Afferden

 

Op dit terrein is het niet toegestaan om te koken of barbecueën op houtskool of briketten.

 

Omschrijving:

Een rustig natuurkampeerterrein midden in Nationaal Park de Maasduinen. Dat is De Cokse Heide. Bramenstruiken en varens maken van het bos een ondoordringbaar woud, maar dan ineens ontdek je een grote open plek. Op De Cokse Heide kom je echt tot rust.

 

Kamperen in het bos

Het hoogteverschil op het kampeerterrein zorgt voor verschillende soorten kampeerplekken. Kies je voor een grote plek op de heuvel, of een knus hoekje langs de rand omringd door struiken en bomen? Waar je kampeermiddel op De Cokse Heide ook staat, je hebt altijd uitzicht op het bos.

 

Je kunt kiezen voor plekken met en zonder stroom, er is een sanitair gebouw en ’s avonds kun je heerlijk genieten van een kampvuur in de vuurhut.

 

Kamperen in een Nationaal Park

Kampeerterrein De Cokse Heide ligt in Nationaal Park Maasduinen. Een lang en glooiend lint van bossen, heide, akkers, vennen en duinen aan de oevers van de Maas. Laat je verrassen door het uitzicht vanaf de hoge rivierduinen. Hier zie je soms wel zeven vennen tegelijk. Ze hebben prachtige namen, zoals het Zevenboomsven en de Duvelskuul. Waar het wemelt van de libellen en waterjuffers. 

 

Tip van de boswachter

Onze boswachter Jeroen Builtjes heeft een tip voor bezoekers: “Liefhebbers van een mooie wandeling watertanden bij deze omgeving. De Maasroute en het Pieterpad lopen bijvoorbeeld door het gebied. Of bezoek landgoed Bleijenbeek, met haar prachtige lange lanen met beukenbomen. De uitkijktoren in Afferden staat op het hoogste puntje van de Maasduinen en geeft je een adembenemend uitzicht. De blauwe en groene route die starten vanaf het kampeerterrein voeren je hierlangs.”

 

 

Lees meer
  • Nationaal Park Maasduinen
  • Knus en kleinschalig
  • Natuur en cultuur om de hoek
529  Beoordelingen, de Cokse Heide
8,7
Prijs/kwaliteit verhouding
8,4
Staat van het sanitair
8,8
Ligging en omgeving
9,3
Rust en ruimte
8,9
Hekkensluiter
De laatste nieuwe gasten Water halen Vertraging Bij iedere pas Een eekhoorn Springt en danst Door het bos Kinderstemmen Tot laat Temperatuur Als een zomeravond Mensen die vertrekken Hun werkweek Tegemoet Nog 1x vuur dat brand Een handvol mensen Donker bos Een laatste ochtend De vogels fluiten Geluid van vallend blad Tot volgend jaar! Diana
8,3
Fantastische plek
Zeer ruime plaatsen, mooi aangelegd, privacy in combinatie met gezellig 's avonds rondom de vuurschaal als je dat wilt
8,8
Heerlijk genoten
We hebben heerlijk genoten in een mooie bosrijke omgeving. Het mooie weer heeft hier een grote rol ingespeeld, maar de omgeving zelf is al heel erg mooi en afwisselend. De camping zelf is rustig, mooie natuurlijke plaatsen en een goed toiletgebouw.
9,2
Geweldige plek
Kon niet beter
9,4
Prachtige camping in een mooi gebied
Prachtige camping in een mooi gebied met veel wandelmogelijkheden. We hebben een zeer goede tijd gehad. Vuurstookplaats was geweldig.
9,4

Pasen

Vier Pasen op één van onze natuurkampeerterreinen! Wat is er leuker dan deze dagen samen door te brengen met familie of vrienden. Op één van onze kampeerterreinen middenin het bos of dichtbij het water zijn er genoeg mogelijkheden om er samen mooie dagen van te maken. De Paasdagen en misschien ook wel Goede vrijdag lenen zich er perfect voor om er een paar dagen op uit te trekken, struinen door de bossen of spelen met het water. Onze kampeerterreinen liggen alleen op een unieke plek. En de kinderen kunnen zich hier ook prima vermaken, maak hutten in het bos of neem een schepnet mee en ontdek wat er zowel in het water leeft. Op sommige terreinen kan je ook mee met de boswachter, hij vertelt je graag meer over zijn gebied en de dieren die hier wonen!